Diode Lazer

Diode Lazer

Diode lazer kozmetik lazerler alanında oldukça yeni bir teknolojidir. Diode lazerler daha derine inerek kalın siyah olan kıl folikülün üstünde etkin tedavi sağlar.

Diode (Diyot) Lazer Nedir?

Diyot lazer Sakarya, 810 nm dalga boyuna sahip olan ve Alexandrite lazere göre derinin daha alt tabakalarına nüfuz eden bir lazer türüdür. Diyot lazeri, Alexandrite lazerden ayıran en önemli özelliği ise melanin dokusunu hedef almamasıdır. Alexandrite lazer, kıl kökü ile birlikte melanin hücrelerini de etkiler. Bu nedenle açık renk ciltlerde daha etkilidir. Diyot lazer ise melanin dokusuna etki etmediği için tüm cilt tiplerinde uygulanabilir. 

Diyot Lazer Acıtır mı?

Lazer uygulamalarında hissedilen acı, kişinin acı eşiğine bağlıdır. Bu nedenle acı eşiği yüksek olan kişiler için uygulama daha rahat geçmektedir. Ancak yeni nesil lazer cihazlarının özel, soğutucu başlıkları sayesinde acı eşiği düşük olan kişiler de ağrısız, sızısız lazer yaptırabilmektedir. Diyot lazer başlık kısmında özel bir soğutucu modül bulunur

Sakarya Diyode Lazer Fiyatları

Sakarya Diyode lazer fiyatları ise kişinin ihtiyacı olan seans sayısına göre değişmektedir. Vücudun farklı bölgeleri için de diyot lazer fiyatları değişebilir. Bu nedenle diyot lazer fiyatlarımızı öğrenmek için kliniğimizle doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Sakarya'da güvenebileceğiniz diyode lazer yapan firmalar arıyorsanız sizlieri kliniğimize bekliyoruz.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.