Hizmetlerimiz

 

Diode Lazer

Diode lazer kozmetik lazerler alanında oldukça yeni bir teknolojidir. Diode lazerler daha derine inerek kalın siyah olan kıl folikülün üstünde etkin tedavi sağlar.
Devamını Oku »

Lazer Epilasyon

Farklı epilasyon türlerine nazaran hem kalıcı hem sağlıklı olduğu için Lazer Epilasyon daha çok tercih sebebi olarak görülmektedir. Gerek erkeklerde gerekse kadınlarda cinsiyet farketmeksizin istenmeyen tüy ve kıllardan kalıcı olarak kurtulmayı sağlarken son derece acısız olduğunu da belirtmek gerekir.
Devamını Oku »

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama, diyet ve spora rağmen verilemeyen bölgesel yağların ameliyatsız bölgesel incelme ile parçalanması ve yağ dokusunun küçülmesidir.
Devamını Oku »

Kirpik Lifting

Kirpik lifting, son dönemlerde gittikçe popülerleşen bir güzellik akımıdır. İşlem, kirpiklerinizin uzun bir süre boyunca kıvrık görünmesini sağlar.
Devamını Oku »

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, geniş renk skalalı pigmentlerin tek kullanımlık iğneler aracılığı ile derinin ikinci katmanına yerleştirilmesi işlemidir.
Devamını Oku »

Dövme Silme

Özel tasarlanmış lazerler ile dövme silme ve leke tedavileri görülmektedir. Deride ki epidermis tabakasına gönderilen ışınlar ile dövmeye renk veren bileşikler parçalanarak ortadan kaldırılmaktadır.
Devamını Oku »

Microblading

Kaşlarımızda saçlarımız gibi genetik ya da çevresel etmenlere bağlı olarak farklılık gösterilmektedir. Seyrek kaşlar da bu durumlardan birisidir ve microblading ile kaşlarınıza daha dolgun bir görünüm kazandırabilirsiniz.
Devamını Oku »

Afro Dalga

Afrika dalgası olarakta bilinen saç trendi son zamanlarda oldukça tercih ediliyor ve saçların dolgun görüntüsüyle harika bir görünüm elde ediliyor.
Devamını Oku »

Kaş Silme

Kaş şekillendirme işlemleri arasında kalıcı makyaj yöntemi de bulunmaktadır. Bazen kişinin beklentisinden çok farklı sonuçlar çıkabildiği gibi bazen de alanında profesyonel olmayan kişi ve yerlerce yapılan kaşlar zamanla hızlı bir şekilde bozulabilir.
Devamını Oku »

Leke Tedavisi

Leke Tedavisi'nin en temel faydası ciltte kalojen üretimini arttırmasıdır. Bu protein sayesinde cilt pürüzsüz ve daha genç görünmektedir.
Devamını Oku »

Kaş Konturu Silme

Kaş Dövmesi işlemi kalıcı makyajdır. Bu uygulamayı yaptıran kişiler daha sonra beğenmeme, sıkılma veya sağlıkla ilgili nedenlerden yapılan işlemi sildirmek isteyebilirler.
Devamını Oku »

Kalıcı Makyaj Silme

Kalıcı makyajın silineceği bölgeye bazı ilaçlar enjekte edilir. Bunun amacı deri altında kalan makyajın deriden dışarı atılmasıdır. Bir haftaya kadar kalıcı makyaj silme işleminin uygulandığı bölge kabuk atar. Bu durum, kalıcı makyajın silindiği anlamına gelir.
Devamını Oku »

Eyeliner Silme

Kalıcı eyeliner sildirmede en sık kullanılan yöntem, lazerle kalıcı eyeliner sildirme yöntemidir. Bu yöntemde özel bir lazer aparatı kullanılır.
Devamını Oku »
Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.