Dövme Silme

Dövme Silme

Pişman olduğunuz dövmelerinizden kolaylıkla kurtulun!

Özel tasarlanmış lazerler ile dövme silme ve leke tedavileri görülmektedir. Deride ki epidermis tabakasına gönderilen ışınlar ile dövmeye renk veren bileşikler parçalanarak ortadan kaldırılmaktadır.

Dövme yaptırdınız ve sıkıldınız. Peki şimdi ne yapacaksınız? Dövmelerinizi sağlıklı bir şekilde sildirmek ve iz bırakmamak için Paloma Güzellik Merkezi'nin kapısını çalmanız yararınıza olacaktır.

Paloma Güzellik Merkezi son teknoloji lazer yöntemiyle dövmeleriniz başarıyla silinebiliyor. Dövme silme konusunda pek çok teknik bulunuyor. Ancak bunlardan birçoğu ciltte kalıcı hasar bıraktığı için uygulamayı yaptıracağınız yerin seçimi oldukça önemli. Bir de bu kararı aldığınızda mor, pembe, sarı renklerin bazı tonları ten rengi ve beyaz renkli dövmelerin lazer ile kolay kolay silinmediğini unutmayın. Dövmenin silinmesinde, dövme yaşı, bölgesi, dövmenin kalitesi ve renkleri oldukça önemli değişkenlerdir. Öncelikle silinmek istenen dövme en az bir yıllık olmalıdır. Dövme silme tedavisi 6-8 hafta aralıklarla yapılır. Amatör dövmelerde ortalama 4-6 seans, profesyonel dövmede 6 seans üzerinde tedavi gerekebilir. Renk siyahtan ne kadar uzaklaşır ve sarıya kayarsa, dövme silme işlem seansı ve maliyeti de o oranda artarken, başarı oranı da düşmektedir. 

Cildinizin sağlığını korumak ve dövmelerinizden tamamen kurtulmak için iletişim numaralarımızı kullanmayı unutmayın!

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.