Kaş Konturu Silme

Kaş Konturu Silme

Kaş Dövmesi işlemi kalıcı makyajdır. Bu uygulamayı yaptıran kişiler daha sonra beğenmeme, sıkılma veya sağlıkla ilgili nedenlerden yapılan işlemi sildirmek isteyebilirler.

Ancak tamamıyla silinmesi için özel solüsyon kullanılır. Silme işlemi gerçekleştikten sonra uygulama yapılan yer dezenfekte edilir ve işlem tamamlanmış olur.

Paloma Güzellik Merkezi ile sıkıldığınız kaş dövmelerinden işinde uzman kadromuzla kolaylıkla Kaş Kontoru Silme işlemi yaptırabilirsiniz.

Kaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor?

Özel bileşen ihtiva eden solüsyonlar boyalı bölgeye uygulanarak pigmentlerin deriden atılması sağlanmaktadır. Deriye zarar vermeden tahriş etkisi gibi sağlık sorunları ve komplikasyonlara engel olmak için toplamda 3 seans işlem gerekmektedir. Kalıcı makyaj silme uzman tarafından gerçekleştirilmelidir.

Uygulamanın Zararlı Bir Etkisi Var Mıdır?

İlk olarak, alanında uzman olan bir merkeze gitmeniz gerekmektedir. Takdir edersiniz ki kaş dövmesi yaptırmak ile dövmeyi sildirmek aynı derecede öneme sahiptir. Kullanılan solüsyonlar kaliteli değil ve kullanılacak araçlar yeterli değilse oluşabilecek enfeksiyonlar derinizde kalıcı tahribat oluşturabilir.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba. Telefon Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz.
Merhaba. Bize haritadan kolayca ulaşabilirsiniz.